Evde Sağlık ve Bakım Hizmetleri

DEJA ÖZEL SAĞLIK BAKIM HİZMETLERİ

  • Evde Kolostomi Bakımı ve COVİD Hizmeti
  • Evde Serum ve Dikiş Alma Hizmeti
  • Evde Acil Yardım ve Kan Alma Hizmeti
  • Evde İdar Sondası Takma Ve Çıkarma
  • Evde Hemşire - Hasta Bakıcı Hizmeti
  • Evde Kan Alma ve Pansuman Hizmeti

Sevdiklerinizin ev konforunda yapılabilecek bakım ve tedavileri, uzman ve konusunda deneyimli hemşireler tarafından kontrollü bir şekilde yapılmaktadır. Deja Sağlık Hizmetleri olarak hastalarımıza güvenli ve sağlıklı bir hizmet sunmayı görev edindik. Evde sağlık hizmeti deneyimsiz ve ruhsatsız kişiler tarafından yapıldığı zaman maalesef önemli sorunlar ortaya çıkmaktadır. Bu sebeple sağlık hizmeti almadan önce lütfen iyi araştırın.

Evde sağlık ihtiyacı olan Covit Pozitif hastalarımıza özel kıyafetlerle kontrollü evde sağlık hizmeti veriyoruz.

Deja Sağlık Hizmetleri olarak yaptığımız uygulamalar,
Enjeksiyon, pansuman, yara bakımı, yatak yaraları, yanıklar, serum takılması, sonda takılması ve değiştirilmesi, yaşlı hastalarınızın bakımları ve tedavileri gibi, ev ortamında yapılabilecek bütün uygulamaları kapsamaktadır.

Kullandığımız malzeme ve ekipmanlar, tamamen steril ve kaliteli ürünlerden oluşmaktadır.

Evde Hasta Bakım ve Yaşam Alanının Tasarlanması

Evde hasta bakım ihtiyacı duyan ya da koruyucu sağlık destek ihtiyacı içinde olan bireyler için yaşamını sürdürecek mekanların düzenlenmesi hizmeti vermekteyiz.

Deja Özel Sağlık Hizmeti, Evde Bakım profesyonelleri tarafından yapılan kontrol sonucunda ihtiyaç duyulan tıbbi araç gereç ve cihazların tesbiti yapılır ve temini hususunda rehberlik edilerek hasta yakınlarına destek verilir.

Aynı zamanda evde yapılması gerekli olan bir takım fiziki düzenlemeler ve değişiklikler önerilmektedir. Hasta yatağı, mobilya, dekorasyon desteği gibi…

Evde Bakım Planının Hazırlanması ve Kontrolü

Deja Özel Sağlık Hizmeti planının hazırlanması; Sağlık personeli desteğine ihtiyaç hasıl olduğu her an; hastane sonrasında Epikriz Raporuna ve Doktor rapor ve reçetesi ışığında evde sağlık hizmeti planlaması yapmaktayız.

Erkek yada bayan hemşire ya da Yardımcı Sağlık Destek Elemanı desteği sağlamaktayız;belli zaman peryotlarıylada kontrollerimizi yapmaktayız.

Yaşlı Bakım Planı:Sağlık desteğine ihtiyaç duyan yaşlımızın yaşam alanı dahil içinde bulunduğu sosyal ve aile çevresi ile yaşlımızın fiziksel ve psikolojik halini uzmanlarca değerlendirilerek yapacağımız bakım planı çerçevesinde en iyi hizmeti sağlayacak yetkin personeli istendiğinde 7/24 olarak görevlendirmekteyiz.

Çok istenen bir durum olmamasına rağmen yaşlımızın alışık olduğu yaşam alanındaki yardımcının bakım planı doğrultusunda eğitimi ve profesyonel kontrolünü sağlamaktayız.

Evde bakım hizmetlerimiz şu şekildedir; doktor tarafından tanısı konulmuş hastalarımızın bakımlarını evde yapmaktayız yine bunun yanında evde yaşlı bakımı ve evde yara bakımı pansuman gibi hizmetlerimiz mevcuttur.

EVDE BAKIM TEDAVİ

Tedavisi evde yapılan, bakımı devam eden hastalar için gereklidir.

EVDE BAKIM HEMŞİRESİ

Evde tedavi alanında uzman ekibimiz hemşire ve bakım hizmeti

EVDE SERUM PANSUMAN

Evde pansuman hizmeti ve yara bakımı hizmeti vermekteyiz.

GENEL TEDAVİ

Hastalar ve özel bakım gerektiren bireylere hizmet vermekteyiz

HASTA BAKICI HİZMETİ NEDİR ?

Hastanın tuvalete gitmesine, yemek yemesine, üstünü değiştirmesine ve kişisel temizliğine yardımcı olmak, Hastanın doğru pozisyonda yatmasını sağlamak; doktorun talimatlarına göre hastanın yatağını ayarlamak, Hastanın odasının temiz ve havadar kalmasını sağlamak, Gereken durumlarda ilk yardım uygulamak.

Evde Bakım hemşirelik hizmetlerini, konusunda deneyimli hemşireler ile yürütmekteyiz.
Evde muayene sonucunda gerekli görülen tedavilerin uygulanmasını sağlamakla birlikte, kronik hastalığı olan uzun süreli hemşirelik hizmetine ihtiyaç duyulan durumlarda 24 saat hemşirelik hizmeti verilmektedir.

EVDE BAKIM HİZMETİNE Mİ İHTİYACINIZ VAR