KULAK DELİMİ (Piercing)

“En İyi Ağrısız Kulak Piercing Uzmanı”
Studex Sistem 75 ile kulak delmek, kolay, güvenli ve kesinlikle hijyeniktir.Profesyonel Kulak Delme İşlemi

Kulak Delme Operasyonu

Özel bir tabanca ile yapılan kulak delme operasyonu sırasında, kişinin acı duymaması için lokal anestezi uygulanmaktadır. Pratik ve kolay bir şekilde delinen kulaklar, en ufak bir ağrıya neden olmamaktadır Çocuklara da uygulanmaktadr.”

Ağrısız Kulak Delme

En gelişmiş kulak delme sistemini kullanan kurumumuz, sağlıklı olacak şekilde kulak delme hizmetini sunmaktadır. İnsan sağlığına önem veren kurumumuz, kulak delme sırasında kaliteli malzemeler kullanmaktadır.

Steril ve Hijyenik Ortam

Klinimizde temiz koşullarda, steril aletlerle gerçekleştirdiğimiz bu hizmet neticesinde delme işleminden sonra kulakta oluşabilecek her türlü enfeksiyonun önüne geçmeyi hedeflemekteyiz, Hiyene çok önem veriyoruz..

İstediğiniz Noktaya Yapılacak Delim İşlemi Hızlı ve Güvenlidir

 

Sizlerin memnuniyetinizi ön planda tutarak yürüttüğümüz çalışmalar çerçevesinde sizleri dinleyip isteklerinizi ön planda tutuyoruz. Bunun neticesinde hazırlanan uygun koşullarda kulağınızda istediğiniz bölgede kulak delme işlemini başarıyla gerçekleştiriyoruz.

Ağrısız ve acısız bir şekilde yürüttüğümüz bu hizmet ile sizler de hızlıca kulağınızı deldirebilirsiniz. Dikkatli ve özenli çalışmalarımız sonucunda kulağınızda herhangi bir hasara yol açmayı engelliyoruz. Kullandığımız aletlerin insan sağlığına herhangi bir zararı olmaması ve son teknolojiye uygun olarak tasarlanması dolayısıyla güvenle kulak delme operasyonlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Deja Sağlık olarak kulak delme işlemlerinde kullandığımız küpeleri de özenle seçmekteyiz. Cilde zarar vermeyen ve cilt dokusuna uygun olan küpeleri tercih ediyoruz. Delme işlemi esnasında kullandığımız bu küpeler ile bölgenin daha hızlı iyileşmesini ve iyileşirken herhangi bir sağlık probleminin ortaya çıkmamasını sağlamaktayız.

Böylece insan odaklı hizmet anlayışımızla sizlerin sağlığını her açıdan önemsemeye devam ediyoruz.

Kulak Delme Sertifikası Veriyoruz

Studex® Kulak Delme Sistemleri ve Avantajları

-Patentli kulak delme ekipman ve yüksek kaliteli malzemeler
-Hassas delme işlemi
-Güvenli, hijyenik ve hızlı
-Steril blister ambalaj içerisinde kişiye özel tek kullanımlık küpe
-Şık tasarımlardan oluşan geniş ürün yelpazesi
-Studex küpe ve klipsleri  hipoalerjenik materyaleden üretilmiştir. Kurşun, kadmiyum ve kobalt gibi zararlı maddeler ihtiva etmez.
-Klips tasarımından dolayı hava sirkülasyonu fazladır bu sayede iyileşme süreci hızlıdır.
-Kulak delme sistemlerimiz ve küpelerimiz  AB’nin CE direktiflerine ve A.B.D  FDA (ABD Gıda ve İlaç İdaresi)  sertifikalarına sahiptir.